Westerlo - Kortrijk İstatistikleri ve Maç Analizi

Westerlo - Kortrijk karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Westerlo iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Kortrijk ise deplasmanda maç başına 5.50 gol atıp 0.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.44 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
WesterloGüç 41/100
VSHet Kuipje
KortrijkGüç 90/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Westerlo - Kortrijk Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WesterloGÜÇ PROFİLİKortrijk
41
Genel Güç
90
90
Hücum
90
30
Savunma
74
50
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Westerlo - Kortrijk Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Westerlo için gol beklentisi 0.94,Kortrijk için 3.50 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.44 seviyesinde.

Westerlo gol profili0.94
Kortrijk gol profili3.50
Toplam gol profili4.44
Güç farkı49

Westerlo İç Saha İstatistikleri

Westerlo · iç saha2G 3B 5M20-23 · 0.90 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç

Kortrijk Deplasman İstatistikleri

Kortrijk · deplasman2G 0B 0M11-1 · 3.00 puan/maç
Kortrijk · genel2G 0B 0M11-1 · 3.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Westerlo - Kortrijk Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7722 maçlık örneklem
KG VAR%7322 maçlık örneklem
2.5 ALT%2322 maçlık örneklem
KG YOK%2722 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4522 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4522 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4122 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%7722 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Westerlo - Kortrijk Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%1822 maç örneklem
X%2322 maç örneklem
2%5922 maç örneklem
1X%4122 maç örneklem
X2%8222 maç örneklem

Westerlo - Kortrijk Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9122 maç örneklem
1.5 ALT%922 maç örneklem
2.5 ÜST%7722 maç örneklem
2.5 ALT%2322 maç örneklem
3.5 ÜST%4522 maç örneklem
3.5 ALT%5522 maç örneklem
4.5 ÜST%4522 maç örneklem
4.5 ALT%5522 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%922 maç örneklem
2-3 GOL%4522 maç örneklem
4+ GOL%4522 maç örneklem

Westerlo - Kortrijk Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7322 maç örneklem
KG YOK%2722 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8222 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4122 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2322 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8222 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%7722 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3622 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Westerlo - Kortrijk Form Durumu ve Maç Profili

Westerlo, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Kortrijk maç başına 3.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Westerlo için 41/100, Kortrijk için 90/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+49 KortrijkSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 3.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.