PSV Eindhoven - PEC Zwolle İstatistikleri ve Maç Analizi

PSV Eindhoven - PEC Zwolle karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

PSV Eindhoven iç sahada maç başına 3.30 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. PEC Zwolle ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 3.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.83 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 20 Aralık 2026 16:00
PSV EindhovenGüç 88/100
VSPhilips Stadion
PEC ZwolleGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
PSV EindhovenGÜÇ PROFİLİPEC Zwolle
88
Genel Güç
25
90
Hücum
73
63
Savunma
30
80
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre PSV Eindhoven için gol beklentisi 3.50,PEC Zwolle için 0.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.83 seviyesinde.

PSV Eindhoven gol profili3.50
PEC Zwolle gol profili0.33
Toplam gol profili3.83
Güç farkı63

PSV Eindhoven İç Saha İstatistikleri

PSV Eindhoven · iç saha8G 1B 1M33-9 · 2.50 puan/maç
PSV Eindhoven · genel14G 4B 2M55-22 · 2.30 puan/maç

PEC Zwolle Deplasman İstatistikleri

PEC Zwolle · deplasman0G 2B 8M10-37 · 0.20 puan/maç
PEC Zwolle · genel4G 3B 13M23-50 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%8419 maçlık örneklem
İY KG VAR%2619 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%540 maç örneklem
1X%9540 maç örneklem
X2%3040 maç örneklem

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%4840 maç örneklem
3.5 ALT%5240 maç örneklem
4.5 ÜST%3840 maç örneklem
4.5 ALT%6240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4840 maç örneklem

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

PSV Eindhoven - PEC Zwolle İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%8419 maç örneklem
İY 0.5 ALT%1619 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%4219 maç örneklem
İY 1.5 ALT%5819 maç örneklem
İY KG VAR%2619 maç örneklem
İY KG YOK%7419 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

PSV Eindhoven - PEC Zwolle Form Durumu ve Maç Profili

PSV Eindhoven, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,PEC Zwolle maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri PSV Eindhoven için 88/100, PEC Zwolle için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+63 PSV EindhovenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.83Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.