Ajax - Cambuur İstatistikleri ve Maç Analizi

Ajax - Cambuur karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Ajax iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Cambuur ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.07 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 13 Aralık 2026 16:00
AjaxGüç 72/100
VSJohan Cruijff ArenA
CambuurGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Ajax - Cambuur Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AjaxGÜÇ PROFİLİCambuur
72
Genel Güç
54
90
Hücum
90
46
Savunma
40
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Ajax - Cambuur Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Ajax için gol beklentisi 2.44,Cambuur için 1.63 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.07 seviyesinde.

Ajax gol profili2.44
Cambuur gol profili1.63
Toplam gol profili4.07
Güç farkı18

Ajax İç Saha İstatistikleri

Ajax · iç saha6G 3B 1M26-15 · 2.10 puan/maç
Ajax · genel15G 4B 1M58-26 · 2.45 puan/maç

Cambuur Deplasman İstatistikleri

Cambuur · deplasman4G 2B 4M20-17 · 1.40 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Ajax - Cambuur Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5831 maçlık örneklem
KG VAR%6831 maçlık örneklem
2.5 ALT%4231 maçlık örneklem
KG YOK%3231 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1931 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3931 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Ajax - Cambuur Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4831 maç örneklem
X%2631 maç örneklem
2%2631 maç örneklem
1X%7431 maç örneklem
X2%5231 maç örneklem

Ajax - Cambuur Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7431 maç örneklem
1.5 ALT%2631 maç örneklem
2.5 ÜST%5831 maç örneklem
2.5 ALT%4231 maç örneklem
3.5 ÜST%4531 maç örneklem
3.5 ALT%5531 maç örneklem
4.5 ÜST%1931 maç örneklem
4.5 ALT%8131 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2631 maç örneklem
2-3 GOL%2931 maç örneklem
4+ GOL%4531 maç örneklem

Ajax - Cambuur Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6831 maç örneklem
KG YOK%3231 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9031 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4531 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2331 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7131 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3931 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Ajax - Cambuur Form Durumu ve Maç Profili

Ajax, genel form profilinde maç başına 2.45 puan toplarken,Cambuur maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Ajax için 72/100, Cambuur için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 AjaxSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.07Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.45 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.