Köln - Mainz İstatistikleri ve Maç Analizi

Köln - Mainz karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Köln iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Mainz ise deplasmanda maç başına 3.40 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.93 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 24 Nisan 2027 13:30
KölnGüç 47/100
VSRheinEnergieStadion
MainzGüç 90/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Köln - Mainz Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
KölnGÜÇ PROFİLİMainz
47
Genel Güç
90
88
Hücum
90
43
Savunma
63
55
Form
85
GOL & MAÇ PROFİLİ

Köln - Mainz Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Köln için gol beklentisi 0.78,Mainz için 3.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.93 seviyesinde.

Köln gol profili0.78
Mainz gol profili3.15
Toplam gol profili3.93
Güç farkı43

Köln İç Saha İstatistikleri

Köln · iç saha3G 3B 4M14-16 · 1.20 puan/maç
Köln · genel3G 7B 10M30-42 · 0.80 puan/maç

Mainz Deplasman İstatistikleri

Mainz · deplasman9G 0B 1M34-9 · 2.70 puan/maç
Mainz · genel11G 1B 8M53-33 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Köln - Mainz Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%7040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Köln - Mainz Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%1840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%5240 maç örneklem
1X%4840 maç örneklem
X2%8240 maç örneklem

Köln - Mainz Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Köln - Mainz Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7040 maç örneklem
KG YOK%3040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Köln - Mainz Form Durumu ve Maç Profili

Köln, genel form profilinde maç başına 0.80 puan toplarken,Mainz maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Köln için 47/100, Mainz için 90/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+43 MainzSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.93Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.80 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.