Elversberg - FC Schalke 04 İstatistikleri ve Maç Analizi

Elversberg - FC Schalke 04 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Elversberg iç sahada maç başına 3.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. FC Schalke 04 ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.01 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 13 Şubat 2027 14:30
ElversbergGüç 82/100
VSWaldstadion Kaiserlinde
FC Schalke 04Güç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Elversberg - FC Schalke 04 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ElversbergGÜÇ PROFİLİFC Schalke 04
82
Genel Güç
25
90
Hücum
73
54
Savunma
30
80
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Elversberg - FC Schalke 04 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Elversberg için gol beklentisi 3.50,FC Schalke 04 için 0.51 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.01 seviyesinde.

Elversberg gol profili3.50
FC Schalke 04 gol profili0.51
Toplam gol profili4.01
Güç farkı57

Elversberg İç Saha İstatistikleri

Elversberg · iç saha8G 0B 2M30-12 · 2.40 puan/maç
Elversberg · genel11G 3B 6M47-32 · 1.80 puan/maç

FC Schalke 04 Deplasman İstatistikleri

FC Schalke 04 · deplasman2G 1B 7M10-30 · 0.70 puan/maç
FC Schalke 04 · genel3G 5B 12M18-47 · 0.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Elversberg - FC Schalke 04 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Elversberg - FC Schalke 04 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%1540 maç örneklem
1X%8540 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Elversberg - FC Schalke 04 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Elversberg - FC Schalke 04 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Elversberg - FC Schalke 04 Form Durumu ve Maç Profili

Elversberg, genel form profilinde maç başına 1.80 puan toplarken,FC Schalke 04 maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Elversberg için 82/100, FC Schalke 04 için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+57 ElversbergSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.01Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.80 / 0.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.