Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg İstatistikleri ve Maç Analizi

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Borussia Mönchengladbach iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. SC Freiburg ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.23 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 6 Şubat 2027 14:30
Borussia MönchengladbachGüç 65/100
VSStadion im Borussia-Park
SC FreiburgGüç 51/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Borussia MönchengladbachGÜÇ PROFİLİSC Freiburg
65
Genel Güç
51
90
Hücum
88
52
Savunma
46
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Borussia Mönchengladbach için gol beklentisi 2.01,SC Freiburg için 1.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.23 seviyesinde.

Borussia Mönchengladbach gol profili2.01
SC Freiburg gol profili1.22
Toplam gol profili3.23
Güç farkı14

Borussia Mönchengladbach İç Saha İstatistikleri

Borussia Mönchengladbach · iç saha5G 3B 2M21-13 · 1.80 puan/maç
Borussia Mönchengladbach · genel9G 3B 8M32-29 · 1.50 puan/maç

SC Freiburg Deplasman İstatistikleri

SC Freiburg · deplasman4G 2B 4M14-15 · 1.40 puan/maç
SC Freiburg · genel9G 4B 7M34-26 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5639 maçlık örneklem
KG VAR%5639 maçlık örneklem
2.5 ALT%4439 maçlık örneklem
KG YOK%4439 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4139 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1839 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5439 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3139 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7827 maçlık örneklem
İY KG VAR%1927 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4439 maç örneklem
X%3839 maç örneklem
2%1839 maç örneklem
1X%8239 maç örneklem
X2%5639 maç örneklem

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8739 maç örneklem
1.5 ALT%1339 maç örneklem
2.5 ÜST%5639 maç örneklem
2.5 ALT%4439 maç örneklem
3.5 ÜST%4139 maç örneklem
3.5 ALT%5939 maç örneklem
4.5 ÜST%1839 maç örneklem
4.5 ALT%8239 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1339 maç örneklem
2-3 GOL%4639 maç örneklem
4+ GOL%4139 maç örneklem

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5639 maç örneklem
KG YOK%4439 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8739 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5439 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2639 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6239 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3139 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1839 maç örneklem

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7827 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2227 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%4127 maç örneklem
İY 1.5 ALT%5927 maç örneklem
İY KG VAR%1927 maç örneklem
İY KG YOK%8127 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Form Durumu ve Maç Profili

Borussia Mönchengladbach, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,SC Freiburg maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Borussia Mönchengladbach için 65/100, SC Freiburg için 51/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Borussia MönchengladbachSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.23Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.