Elversberg - Borussia Mönchengladbach İstatistikleri ve Maç Analizi

Elversberg - Borussia Mönchengladbach karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Elversberg iç sahada maç başına 3.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Borussia Mönchengladbach ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.74 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 30 Ocak 2027 14:30
ElversbergGüç 82/100
VSWaldstadion Kaiserlinde
Borussia MönchengladbachGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ElversbergGÜÇ PROFİLİBorussia Mönchengladbach
82
Genel Güç
40
90
Hücum
81
54
Savunma
38
80
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Elversberg için gol beklentisi 2.96,Borussia Mönchengladbach için 0.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.74 seviyesinde.

Elversberg gol profili2.96
Borussia Mönchengladbach gol profili0.78
Toplam gol profili3.74
Güç farkı42

Elversberg İç Saha İstatistikleri

Elversberg · iç saha8G 0B 2M30-12 · 2.40 puan/maç
Elversberg · genel11G 3B 6M47-32 · 1.80 puan/maç

Borussia Mönchengladbach Deplasman İstatistikleri

Borussia Mönchengladbach · deplasman3G 1B 6M12-18 · 1.00 puan/maç
Borussia Mönchengladbach · genel9G 3B 8M32-29 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7020 maçlık örneklem
İY KG VAR%2020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

Elversberg - Borussia Mönchengladbach İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7020 maç örneklem
İY 0.5 ALT%3020 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%5020 maç örneklem
İY 1.5 ALT%5020 maç örneklem
İY KG VAR%2020 maç örneklem
İY KG YOK%8020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Elversberg - Borussia Mönchengladbach Form Durumu ve Maç Profili

Elversberg, genel form profilinde maç başına 1.80 puan toplarken,Borussia Mönchengladbach maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Elversberg için 82/100, Borussia Mönchengladbach için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+42 ElversbergSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.80 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.