Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 İstatistikleri ve Maç Analizi

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. FC Schalke 04 ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.75 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 16 Ocak 2027 14:30
Bayer LeverkusenGüç 76/100
VSBayArena
FC Schalke 04Güç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Bayer LeverkusenGÜÇ PROFİLİFC Schalke 04
76
Genel Güç
25
90
Hücum
73
60
Savunma
30
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Bayer Leverkusen için gol beklentisi 3.26,FC Schalke 04 için 0.49 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.75 seviyesinde.

Bayer Leverkusen gol profili3.26
FC Schalke 04 gol profili0.49
Toplam gol profili3.75
Güç farkı51

Bayer Leverkusen İç Saha İstatistikleri

Bayer Leverkusen · iç saha6G 3B 1M26-10 · 2.10 puan/maç
Bayer Leverkusen · genel12G 5B 3M42-19 · 2.05 puan/maç

FC Schalke 04 Deplasman İstatistikleri

FC Schalke 04 · deplasman2G 1B 7M10-30 · 0.70 puan/maç
FC Schalke 04 · genel3G 5B 12M18-47 · 0.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%6718 maçlık örneklem
İY KG VAR%1718 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%6718 maç örneklem
İY 0.5 ALT%3318 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%3318 maç örneklem
İY 1.5 ALT%6718 maç örneklem
İY KG VAR%1718 maç örneklem
İY KG YOK%8318 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 Form Durumu ve Maç Profili

Bayer Leverkusen, genel form profilinde maç başına 2.05 puan toplarken,FC Schalke 04 maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Bayer Leverkusen için 76/100, FC Schalke 04 için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+51 Bayer LeverkusenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.75Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.05 / 0.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.