Stade Rennais - AEK Larnaca İstatistikleri ve Maç Analizi

Stade Rennais - AEK Larnaca karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Stade Rennais iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. AEK Larnaca ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.54 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 2 Kasım 2022 21:00
Stade RennaisGüç 84/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
AEK LarnacaGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Stade Rennais - AEK Larnaca Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Stade RennaisGÜÇ PROFİLİAEK Larnaca
84
Genel Güç
50
90
Hücum
54
66
Savunma
60
80
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Stade Rennais - AEK Larnaca Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Stade Rennais için gol beklentisi 2.27,AEK Larnaca için 0.27 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.54 seviyesinde.

Stade Rennais gol profili2.27
AEK Larnaca gol profili0.27
Toplam gol profili2.54
Güç farkı34

Stade Rennais İç Saha İstatistikleri

Stade Rennais · iç saha8G 1B 1M25-8 · 2.50 puan/maç
Stade Rennais · genel12G 6B 2M42-21 · 2.10 puan/maç

AEK Larnaca Deplasman İstatistikleri

AEK Larnaca · deplasman1G 0B 1M1-2 · 1.50 puan/maç
AEK Larnaca · genel1G 1B 3M6-9 · 0.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

Stade Rennais - AEK Larnaca Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6822 maçlık örneklem
KG VAR%4522 maçlık örneklem
2.5 ALT%3222 maçlık örneklem
KG YOK%5522 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4122 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3222 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%8622 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1822 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%8622 maçlık örneklem
İY KG VAR%1822 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Stade Rennais - AEK Larnaca Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7722 maç örneklem
X%522 maç örneklem
2%1822 maç örneklem
1X%8222 maç örneklem
X2%2322 maç örneklem

Stade Rennais - AEK Larnaca Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9122 maç örneklem
1.5 ALT%922 maç örneklem
2.5 ÜST%6822 maç örneklem
2.5 ALT%3222 maç örneklem
3.5 ÜST%4122 maç örneklem
3.5 ALT%5922 maç örneklem
4.5 ÜST%3222 maç örneklem
4.5 ALT%6822 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%922 maç örneklem
2-3 GOL%5022 maç örneklem
4+ GOL%4122 maç örneklem

Stade Rennais - AEK Larnaca Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4522 maç örneklem
KG YOK%5522 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9122 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%8622 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4122 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5522 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1822 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%522 maç örneklem

Stade Rennais - AEK Larnaca İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%8622 maç örneklem
İY 0.5 ALT%1422 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%4122 maç örneklem
İY 1.5 ALT%5922 maç örneklem
İY KG VAR%1822 maç örneklem
İY KG YOK%8222 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Stade Rennais - AEK Larnaca Form Durumu ve Maç Profili

Stade Rennais, genel form profilinde maç başına 2.10 puan toplarken,AEK Larnaca maç başına 0.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Stade Rennais için 84/100, AEK Larnaca için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+34 Stade RennaisSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.54Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.10 / 0.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.