1. FC Köln - OGC Nice İstatistikleri ve Maç Analizi

1. FC Köln - OGC Nice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

1. FC Köln iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 2.10 gol yiyor. OGC Nice ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.91 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 3 Kasım 2022 18:00
1. FC KölnGüç 33/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
OGC NiceGüç 61/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

1. FC Köln - OGC Nice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
1. FC KölnGÜÇ PROFİLİOGC Nice
33
Genel Güç
61
90
Hücum
84
30
Savunma
60
45
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

1. FC Köln - OGC Nice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre 1. FC Köln için gol beklentisi 1.03,OGC Nice için 1.88 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.91 seviyesinde.

1. FC Köln gol profili1.03
OGC Nice gol profili1.88
Toplam gol profili2.91
Güç farkı28

1. FC Köln İç Saha İstatistikleri

1. FC Köln · iç saha1G 3B 6M15-21 · 0.60 puan/maç
1. FC Köln · genel2G 7B 11M23-40 · 0.65 puan/maç

OGC Nice Deplasman İstatistikleri

OGC Nice · deplasman5G 3B 2M13-10 · 1.80 puan/maç
OGC Nice · genel7G 6B 7M23-26 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

1. FC Köln - OGC Nice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7520 maçlık örneklem
İY KG VAR%1020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

1. FC Köln - OGC Nice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

1. FC Köln - OGC Nice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

1. FC Köln - OGC Nice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

1. FC Köln - OGC Nice İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7520 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2520 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%2020 maç örneklem
İY 1.5 ALT%8020 maç örneklem
İY KG VAR%1020 maç örneklem
İY KG YOK%9020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

1. FC Köln - OGC Nice Form Durumu ve Maç Profili

1. FC Köln, genel form profilinde maç başına 0.65 puan toplarken,OGC Nice maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri 1. FC Köln için 33/100, OGC Nice için 61/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 OGC NiceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.91Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.65 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.