Rangers - Liverpool İstatistikleri ve Maç Analizi

Rangers - Liverpool karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rangers iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Liverpool ise deplasmanda maç başına 2.50 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.74 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 12 Ekim 2022 18:00
RangersGüç 66/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
LiverpoolGüç 80/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rangers - Liverpool Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RangersGÜÇ PROFİLİLiverpool
66
Genel Güç
80
90
Hücum
90
54
Savunma
52
70
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rangers - Liverpool Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rangers için gol beklentisi 1.59,Liverpool için 2.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.74 seviyesinde.

Rangers gol profili1.59
Liverpool gol profili2.15
Toplam gol profili3.74
Güç farkı14

Rangers İç Saha İstatistikleri

Rangers · iç saha6G 1B 3M20-12 · 1.90 puan/maç
Rangers · genel6G 5B 9M24-27 · 1.15 puan/maç

Liverpool Deplasman İstatistikleri

Liverpool · deplasman8G 1B 1M25-13 · 2.50 puan/maç
Liverpool · genel16G 1B 3M44-20 · 2.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rangers - Liverpool Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%8329 maçlık örneklem
İY KG VAR%1729 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rangers - Liverpool Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Rangers - Liverpool Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Rangers - Liverpool Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

Rangers - Liverpool İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%8329 maç örneklem
İY 0.5 ALT%1729 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%5929 maç örneklem
İY 1.5 ALT%4129 maç örneklem
İY KG VAR%1729 maç örneklem
İY KG YOK%8329 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rangers - Liverpool Form Durumu ve Maç Profili

Rangers, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Liverpool maç başına 2.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rangers için 66/100, Liverpool için 80/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 LiverpoolSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 2.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.