Randers FC - Leicester City İstatistikleri ve Maç Analizi

Randers FC - Leicester City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Randers FC iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Leicester City ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.57 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 23 Şubat 2022 21:00
Randers FCGüç 59/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Leicester CityGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Randers FC - Leicester City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Randers FCGÜÇ PROFİLİLeicester City
59
Genel Güç
52
90
Hücum
90
41
Savunma
40
45
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Randers FC - Leicester City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Randers FC için gol beklentisi 1.96,Leicester City için 1.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.57 seviyesinde.

Randers FC gol profili1.96
Leicester City gol profili1.62
Toplam gol profili3.57
Güç farkı7

Randers FC İç Saha İstatistikleri

Randers FC · iç saha1G 2B 0M6-5 · 1.67 puan/maç
Randers FC · genel1G 4B 2M10-13 · 1.00 puan/maç

Leicester City Deplasman İstatistikleri

Leicester City · deplasman4G 2B 4M17-17 · 1.40 puan/maç
Leicester City · genel8G 4B 8M40-35 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Randers FC - Leicester City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5723 maçlık örneklem
KG VAR%7423 maçlık örneklem
2.5 ALT%4323 maçlık örneklem
KG YOK%2623 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2623 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1723 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3523 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5723 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%628 maçlık örneklem
İY KG VAR%508 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Randers FC - Leicester City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2623 maç örneklem
X%3923 maç örneklem
2%3523 maç örneklem
1X%6523 maç örneklem
X2%7423 maç örneklem

Randers FC - Leicester City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8323 maç örneklem
1.5 ALT%1723 maç örneklem
2.5 ÜST%5723 maç örneklem
2.5 ALT%4323 maç örneklem
3.5 ÜST%2623 maç örneklem
3.5 ALT%7423 maç örneklem
4.5 ÜST%1723 maç örneklem
4.5 ALT%8323 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1723 maç örneklem
2-3 GOL%5723 maç örneklem
4+ GOL%2623 maç örneklem

Randers FC - Leicester City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7423 maç örneklem
KG YOK%2623 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8323 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3523 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1723 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8323 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5723 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%923 maç örneklem

Randers FC - Leicester City İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%628 maç örneklem
İY 0.5 ALT%388 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%508 maç örneklem
İY 1.5 ALT%508 maç örneklem
İY KG VAR%508 maç örneklem
İY KG YOK%508 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Randers FC - Leicester City Form Durumu ve Maç Profili

Randers FC, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Leicester City maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Randers FC için 59/100, Leicester City için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Randers FCSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.