Leeds United - Liverpool İstatistikleri ve Maç Analizi
Leeds United - Liverpool karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Leeds United iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.30 gol yiyor. Liverpool ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.92 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Leeds United - Liverpool Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİLeeds United - Liverpool Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Leeds United için gol beklentisi 2.23,Liverpool için 0.69 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.92 seviyesinde.
Leeds United İç Saha İstatistikleri
Liverpool Deplasman İstatistikleri
Leeds United - Liverpool Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Leeds United - Liverpool Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Leeds United - Liverpool Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Leeds United - Liverpool Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLLeeds United Son Maçları
Liverpool Son Maçları
Leeds United - Liverpool Form Durumu ve Maç Profili
Leeds United, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Liverpool maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Leeds United için 80/100, Liverpool için 45/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Leeds United
Liverpool